Ana sayfa - Главная страница | Profilim - Мой профиль на сайте | Üye ol - Регистрация | Çıkış - Выход | Giriş - Вход Üye adı: Guest | Grup "Гости"Hoş geldiniz Guest | RSS
Giriş-Login -Вход
Login:
Password:
Menü - Меню
Kategoriler
Siyasi makaleler [10]
Yazılar [2]
Paylaş!
Ana sayfa - Главная страница » Yazılar - Статьи » Siyasi makaleler

ATATÜRKÇÜYÜM DİYE GEÇİNEN SAHTEKARLARA YAZIKLAR OLSUN!..
Atatürkçü laik geçinen kesimden bazı tanıdığım kişiler artık Tayyib'in sindire sindire alışacaksınız tabiri ile yavaş yavaş nedense yandaşlarına, yandaşlarından gelen haince eleştirilere pek ses çıkarmaz olup, kibarca tayyibin dümen suyuna girmeye başladılar.

Ve Dinci Yobaz tayfası da bundan cesaret alarak her sayfada kendi düşünceleri doğrultusunda açık açık bazı yazar şair ve siyasetçi insanlarımıza küçültücü aşağılayıcı hakaretlerle eleştirilerde bulunmaya başladılar

Bunu sayfamda tayyip ve yandaşlarının yaptıkları en adice eleştirilere verilen cevaplardaki kibarcılık havası ile yazılmış yazılardan anlıyorum..

Ve artık göstermelik Atatürkçülük yazıp çizenlerden tiksinmeye başladım.

Sayfalarına ekledikleriyle yorumlarıyla listelerimizdeki insanlara Atatürkçü cumhuriyetçiyim gazı verip, hakaret eden şerefsizlerin eleştirilerine uzun uzun nazikçe kibarça cevap vererek yaltaklananlara yazıklar olsun diyorum.. korkak pısırık bu insanlara diyecek bir söz bulamıyorum

Bu insanlara güvenip hiç bir ortak düşünce sahibi olunamaz. Bizleri bu hale düşüren din tacirlerinin, tüccar cemaatlerin, tarikat yobazlarının ideallerine çanak tutarcasına yazıp çizen Atatürkçü geçinen bu insanların bana dokunmayan yılan bin yaşasın zihniyetinden nefret ediyorum.

Sayfamda dinci olup Atatürkçü görünen ajan provokatörlerin olduğunu biliyorum.. Bunları engellemek mümkün değil bunun da bilincindeyim..

Bu şerefsizlerin tek yaptıları yazdıklarımdan dolayı benim ona buna gayri ahlaki mesajlar göndererek rahatsız ettiğimi söyleyerek şikayet edip üyeliğimi iptal ettirmek, facebookçuları da buna inandırmak..

Bu Dinci şeriatçı gavurdan beter faşist köpekler salyalarını akıtıp dişlerini göstermeye başladılar. Yine sayfamı kapattıracaklarını biliyorum.. Ama kargadan korkan darı ekmez derler. Korkmuyorum.. Tek başıma da olsam bu vatan, millet ve Atatürk düşmanı köpeklerle savaşmaya devam edeceğim..

Bundan böyle birlik beraberlik masallarına inanmıyorum.

Kimin gerçek laik ve Atatürkçü zihniyeti samimi olarak savunduğunu, kimin savunmadığını araştırmak, incelemek gibi haddimi aşan bir düşüncem olamaz.

Her toplum layık olduğu yönetimi bulur..

Bizlerde toplum olarak buna müstahakız.

Allah da hepimizin müstahakını versin..))

Kategori - Категория: Siyasi makaleler | Added by: Emin_Coskun (19/Nov/2010)
Views: 1341 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Üye ol - Регистрация | Giriş - Вход ]
Yeni - Новое

Yeni şiirler


[08/Jul/2015]
SESSİZ ŞARKI (0)

Yeni şiirler


[08/Jul/2015]
SEN BENİM (0)

Yeni şiirler


[26/Nov/2014]
BENİM DE CIZLAVETLERİM VARDI... (0)Yeni yazılar


[28/Jan/2011]
BİR GARİP GRİP HİKAYESİ (0)Yeni videolar

MAHALLEME KAR YAĞDI

Videolarım

1 0 0.0Yeni videolar

ÖMÜR DEDİĞİN..

Videolarım

0 0 0.0
Arama - Поиск
İstatistik

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Copyright Emin Coskun © 2020